KOČÁREM DO POHÁDKY!

povezem Vás tam i zpátky

slider slider slider slider slider

unikátní relax

čalouněné posezení v kočáru

Tuna a půl živé váhy

historický kočár landauer

přírodou i velkoměstem

Objevte krásy přírody či okolí unikátní evropské historické památky z jiné perspektivy! Zažijte pravou koňskou sílu v akci, s koňmi v zápřahu cváláme s větrem o závod a vy můžete být u toho. Seznámíte se s typickými zástupci národního plemene slezský norik, univerzálního farmářského koně vyšlechtěného pro práci na poli, v lese i pro radost. Přesvědčí vás o své přátelské povaze - ať již zvolíte jízdu vozem nebo si koně necháte osedlat. Jízda bryčkou vás přenese v čase do dob bez spěchu a stresu. Získáte nový pohled na okolí z jiné perspektivy, protože sedadla jsou poměrně vysoko. Odpočiňte si a užijte si chvíli za zvuku klapotu kopyt a drnčení loukotí a to vše v prostředí krásného vodního hradu Švihov nebo v blízkém okolí. Nabízíme i delší projížďku přírodou s nádhernými výhledy na Šumavu, okruh od naší domovské stáje v Kamýku u Švihova. 

Projížďka bryčkou je vhodná zejména pro páry, které si užijí pohodu a velký zážitek z jízdy. K dispozici je přídavné sedátko pro 1- 2 menší děti. Upozorňujeme, že nastoupení je obtížné pro osoby s pohybovým omezením.

Zažijte relax v přepychovém čalounění a vyberte si variantu projížďky kočárem s čalouněným posezením - kočár Landauer lze přirovnat ke cabrioletu - můžete si užít slunečného počasí se sklopenou střechou nebo se naopak schoulit do intimního kupé, kde Vás nikdo nebude rušit.

Vyberte si vhodné právě pro Vás, ať už chcete novomanželský netradiční dopravní prostředek (ideální pro svatební fotografie), nebo si zpestříte rodinný výlet - jsme Vám plně k dispozici. Individuální přání vítáme.

 

Doporučujeme spojit projížďku bryčkou s návštěvou vodního hradu Švihov - návštěvní dobu i cenu vstupného naleznete na stránkách hradu www.hradsvihov.cz

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se